Fale elektromagnetyczne w połączeniu z odpowiednimi preparatami przeciwbakteryjnymi są najlepszym sposobem na wyleczenie sie z boreliozy


Borrelia jest bakterią i wymaga podania środków antybakteryjnych. O ile jest ona dostępna na działanie tych leków to taka kuracja ma duże szanse powodzenia. Jeśli jednak bakteria przedostanie sie do głębszych tkanek i ulokuje sie wewnątrz komórkowo wówczas nie dotrze tam żaden, nawet najlepszy, lek. Stad leczenie borrelii jest bardzo trudne - trwa długi czas i może nie przynosić efektów. Borrelia siedzi obudowana w tkance i sieje zniszczenie unikając działania leków.

 

Leczenie boreliozy. Trudne, długotrwałe i mało skuteczne

Każdy, kto przechodził borelioze lub jest w trakcie leczenia wie, jak ciężkie jest leczenie i że udaje sie jedynie zaleczyć chorobę doprowadzając w najlepszym wypadku do wytłumienia objawów nie mając pewności, że za chwile one wrócą. Dzieje sie tak, że ukryta w tkankach bakterie przechodzi w stan uśpienia, nie powodując dolegliwości, ale w każdej chwili może sie uaktywnić i doprowadzić do wznowienia choroby. Problem zatem polega na tym, że nie można dotrzeć środkami leczniczymi do miejsc ukrycia sie bakterii i rozbicia jej cyst (tworzy ona takie swoiste kokony, otorbiela sie, obudowuje tworząc zabezpieczenie).

 

 

 terapia    MORA

 

Fale elektromagnetyczne wyrzucają borrelie z ukrycia

Dużą pomocą w leczeniu zakażenia borrelii jest zastosowanie fal elektromagnetycznych. Wykorzystuje sie do tego celu urządzenie nazywane biorezonansem (uwaga - o jakości biorezonansu więcej za chwile, gdyż jest to kwestia kluczowa). Fala elektromagnetyczna dochodzi bowiem do każdej komórki ciała (jak fale z telefonu komórkowego), ponieważ przenika ciało ludzkie. Fala ma ustawioną odpowiednią częstotliwość - jest to częstotliwość bakterii borreli - i posiada tzw. odbicie lustrzane, czyli ma odwrócony kształt. Powoduje to, że generowane fale tworzą bardzo niekorzystne dla bakterii pole co sprawia, że bakteria zaczyna uciekać z miejsca, gdzie sie znajduje. Można porównać to do fali dźwiękowej stosowanej w przypadku psów - są specjalne urządzenia emitujące dźwięk niesłyszalny dla człowieka a ogłuszający psy, sprawiający, że pies zacznie uciekać z uwagi na ból, jaki sprawia mu ten dźwięk. W przypadku fali elektromagnetycznej stosowanej na borrelie jest podobnie z tą różnica, że fala dźwiękowa ma duże ograniczenia jeśli chodzi o przechodzenie przez tkanki a fala elektromagnetyczna nie. Zatem biorezonans wywołuje efekt drażnienia bakterii, co sprawia, że zaczyna ona wychodzić z ukrycia!! Wtedy należy podawać preparaty antybakteryjne, aby zabić bakterie. Biorezonans wbrew obiegowej opinii, NIE NISZCZY borreli. On ma za zadanie "wyciągać" ją z wnętrza komórek i tkanek po to, aby środki antybakteryjne spełniły swoje działanie. Bo jak wiemy kuracja samymi lekami bez "wspomagania" biorezonansem moze nic nie dac, bo leki nie docierają do miejsc, gdzie borrelia przebywa. Biorezonans jest zatem koniecznym uzupełnieniem leczenia. Można go stosować zarówno przy antybiotykoterapii jak i przy terapiach naturalnych ziołami.

   


Jakość biorezonansu

Jak we wszystkim jakość ma ogromne znaczenie. Na rynku istnieje wiele różnych urządzeń posiadających różną skuteczność swojego działania. Istnieją nawet takie, co są nazywane "biorezonansem", choć nie mają one z nim nic wspólnego poza wyglądem a polegają na zwykłym generowaniu impulsów prądu (czyli fali elektrycznej a nie elektromagnetycznej, jaka powinna być generowana przez biorezonans). Zwykły prąd nie jest w stanie dotrzeć tak głęboko jak impulsy elektromagnetyczne (fala elektromagnetyczna jest mniej gęsta i przenika przez mury i tkanki - to są fale jak z telefonu komórkowego podczas gdy impulsy prądu to prąd znajdujący sie w kablu). Wracając jednak do biorezonansu to wiele urządzeń nie wytwarza odpowiednich częstotliwości i nie generuje impulsów o odpowiedniej sile (małe wzmacniacze sygnału), co sprawia, że nie sprawdząją sie one w leczeniu borreli tak, jak urządzenia dobrej jakości. Polecanym i godnym zaufania sprzętem są urządzenia niemieckich producentów takich jak Med-tronik, produkujący biorezonans o nazwie MORA, oraz BioKat, produkujący urządzenia BioKat MV (czyli nowa MORA wersja V). Te urządzenia posiadają certyfikaty dla urządzeń medycznych wystawione przez niezależne ośrodki (nie same sobie jak to ma miejsce w innych przypadkach), potwierdzające ich skuteczność i jakość. I tylko na takim sprzęcie można prowadzić zabiegi wspomagające leczenie boreliozy.


Ilość zabiegów jest różna i zależy od stopnia zaawansowania choroby. Z reguły jest to 20-30 zabiegów, wykonywanych 1-2 razy w tygodniu ale zdarza sie nawet, że liczba zabiegów zbliża sie do 50.

 


Jak dokładnie działa biorezonans?

Urządzenie emituje fale elektromagnetyczną określonej częstotliwości

schemat leczenia

 

Fale przenikają cały organizm nie stanowiąc zagrożenia dla człowieka.

 

Leczenie falami

 

Fale pobudzają bakterie do wyjścia z tkanek i komórek

Niszczenie borreli

Dalej, tak jak zostało juz wcześniej powiedziane, stosuje sie odpowiednie leczenie antybakteryjne, aby zabić bakterie, które wyszły z ukrycia. Biorezonans nie zabija swoją falą bakterii, jak sie powszechnie twierdzi. Jest to mit wynikający z pewnego błędu - pomylenia urządzenia rezonansowego Huldy Clark zwanego generatorem częstotliwości z biorezonansem emitującym fale elektromagnetyczną stworzony przez Morela i Rache. Hulda Clark zbudowała bowiem bardzo podobnie wyglądające urządzenie ale emitujące inny rodzaj fal, bardziej gęsty, zbliżony do fali elektrycznej a nie elektromagnetycznej. Faktycznie miał on siłę rozerwania błon komórkowych danej bakterii ale nie docierał do wnętrza tkanek, działał jedynie po ich powierzchni jak to prąd elektryczny!


Stąd trzeba wiedzieć, że sam zabieg biorezonansem NIE WYSTARCZY, by pozbyć się boreliozy. Wyspecjalizowane gabinety łączą te terapie z kuracją odpowiednimi preparatami. I dopiero to połączenie przynosi efekty.

 

 

Koszty terapii

50zł / zabieg; przy opłacie z góry zniżki: za 10 zabiegów 400zł, za 20 zabiegów 750zł. 

Zabiegi wykonuje się 1-2 razy w tygodnu. Ilość zabiegów wynosi 10-30 przy czym 10 zabiegów stosuje się w przypadkach świezych, z kolei przypadki przewlekłe wymagają wiekszej ilości zabiegów. W trudnych przypadkach może dojść nawet do 50 zabiegów. 

 

Zapraszamy Borelioza Zielona Góra gabinet ul. Boh. Westerplatte 9 pokój 310, tel. 697 755 393, od pon. do pt. 12.00-20.00 i w sb. 10.00-16.00